Pôžičky pred výplatou, ale aj bez nej…

Dostali ste sa do nečakanej finančnej tiesni? Pôžičky pred výplatou Vám dokážu pomôcť!Pôžička pred výplatou je typ pôžičky, ktorý je potrebné splatiť v deň prijatia mesačnej mzdy. Možno sa pýtate, kto by požiadal o pôžičku, ak má pravidelný mesačný príjem? Jednoducho vám na to odpovieme, že hocikto, kto žije od výplaty k výplate a nečakane ho prekvapili zvýšené výdavky, napríklad vo forme pokazeného domáceho spotrebiča, urgentného odchodu za rodinou alebo zničených topánok, ktoré je potrebné nahradiť inými. Ak patríte k tým, ktorých prekvapí aj 5 eurový výdaj navyše, potom sú pôžičky pred výplatou ihneď tým správnym riešením takejto situácie. Poskytujú ich hlavne nebankové subjekty. Predstavme si bližšie výhody tohto produktu.

Peniaze máte skutočne ihneď

Jednou z hlavných výhod tejto pôžičky je rýchlosť jej vybavenia a doručenia. To znamená, že k peniazom ihneď sa je možné dopracovať pár klikmi na online formuláre, ktorý je dostupný na stránke poskytovateľa rýchlej pôžičky do výplaty. Vo vybraných pôžičkových spoločnostiach bude do niekoľkých minút vyhodnotená, a peniaze vám môžu byť doručené v priebehu nasledujúcich 10 minút po schválení. Niektorí poskytovatelia online však poskytujú financie do 24 hodín. Posúdenie žiadosti závisí od toho, či spĺňate potrebné podmienky, a aj podľa toho, o akú sumu žiadate.

Online spôsob žiadosti a nutné požiadavky

O úver môže požiadať teoreticky každý, kto má zamestnanie resp. aspoň nejaký mesačný pravidelný príjem. V skutočnosti sú toto u väčšiny sprostredkovateľov nepísané podmienky, ktoré sú dané len preto, aby si žiadateľ bol istý, že bude môcť požičané peniaze vrátiť do vopred stanoveného termínu. Výhodou je, že nemusíte dokladovať príjem. Je možné, že pri vyplňovaní online žiadosti bude nutné zadať približný mesačný príjem, no ten nikto overovať nebude. Pri počítaní mesačného príjmu berte do úvahy aj sociálne dávky, prídavky a iné pravidelné príjmy. Samozrejme bez dokladovania. Z toho vyplýva, že o pôžičku pred výplatou môžete požiadať, či ste zamestnaný alebo nie.

Ak ste sa ocitli v registri dlžníkov, tak stále máte možnosť získať pôžičku, i keď za nie tak výhodných podmienokDnes aj bez registra!

Dokladovanie príjmu je nepríjemné v prípade, ak nemáte vysoký príjem. V lepšom prípade máte vysoký príjem, len ho nechcete nikomu dávať pred oči (vtedy by ste asi ale nehľadali rýchle pôžičky pred výplatou). No čo je nepríjemnejšie je, ak ste už niekedy mali nejaké podlžnosti voči bankovej/nebankovej inštitúcii. Bankové subjekty, ako aj niektoré nebankové, pri vyšších žiadaných sumách berú do úvahy aj vašu finančnú minulosť. Pôžička pred výplatou bez registra nebude skúmať evidencie dlžníkov týchto spoločností. Na každého má rovnaký meter, veď vtedajšia situácia sa už dávno mohla zmeniť.

Finančným limit

Rýchlych pôžičiek vo všeobecnosti je viacero typov. Ich najvyššia ponúkaná suma sa môže dotýkať až 6 000 eur. No pri vyšších sumách sa môže (no nemusí) stať, že poskytovatelia od vás budú požadovať dokladovanie príjmu. Pri pôžičkách do 350 eur prostredníctvom spoločností FerratumPôžičkomat od vás dokladovanie pýtať nebudú, a rovnako máte k dispozícii pôžičku pred výplatou bez registra. Je vám ponúkaná už od 25 eur. S výškou požičanej sumy súvisí aj jej doba splatnosti.

Úroková sadzba

Ak patríte k ľuďom, ktorí sa najviac obávajú úrokovej sadzby, dobre robíte. Práve úroková sadzba a RPMN sú tie činitele, ktoré by mali určovať, či je daná pôžička výhodná alebo nie. Úrok je v prípade pôžičky pred výplatou ihneď navýšený ( v porovnaní s klasickými pôžičkami alebo pôžičkami poskytovanými bankovými subjektmi ). Môže presahovať až 20%. Preto, ak sa nachádzate v ťažkej finančnej situácii, dobre si preskúmajte ponuky rôznych sprostredkovateľov rýchlych pôžičiek do výplaty. Hovoríme to hlavne preto, lebo môžete bez problémov natrafiť na také, ktoré majú v danej dobe super výhodnú ponuku v podobe nízkeho úroku. Dokonca sú na trhu aj také nebankové spoločnosti, ktoré vám pri vašej prvej pôžičke cez ich spoločnosť poskytnú nulový úrok. To znamená, že by ste nič nepreplatili.

Rýchle pôžičky Vám dokážu zabezpečiť peniaze na účte za veľmi krátku dobuRýchle typy a ich dátum splatnosti

Doba splatnosti môže byť buď časové obdobie alebo konkrétny dátum. Časové obdobie je väčšinou v prípade nižších pôžičiek, napr. do 15 dní. Ak si požičiate vyššiu sumu, v zásade máte k dispozícii dlhšie časové obdobie, a to do 31 dní.

Ak ste peniaze z rýchlej pôžičky pred výplatou už prečerpali, no dátum splatenia vám nevyhovuje, alebo vám vyhovoval, ale opäť ste sa dostali do finančných ťažkostí, je potrebné bezodkladne kontaktovať jej poskytovateľa. Vysvetlite mu súčasnú situáciu a určite sa bude dať nejako dohodnúť. Splatnosť pôžičky môžete predlžiť. No nie je vylúčené, že táto služba bude spoplatnená.

Online verzus sms žiadosť

Okrem online spôsobu, to znamená spôsobu cez internet, sa je možné k financiám dostať aj prostredníctvom sms správy. Potrebné je vlastniť mobilný telefón, bankový účet a informáciu o čísle sms a tvare, v akom má byť poslaná. Niektorí poskytovatelia sms úverov uprednostňujú predošlú online registráciu, ktorá klientovi priradí číslo, pomocou ktorého sa pri novej žiadosti identifikuje. S sms pôžičkou si môžete vypožičať až 500 eur. Spomedzi poskytovateľov môžeme spomenúť spoločnosť Ferratum, Smscredits alebo Trilla.

Pri skúmaní rôznych ponúk nebankových spoločností, ktoré poskytujú rýchle úvery, si overujte ich serióznosť, a to pomocou stránky Národnej banky Slovenska. V prípade, že by ste sa o pôžičkách pred výplatou chceli dozvedieť viac, kliknite si na tento americký článok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *