O Siemens-PSE

Vitajte na stránke Siemens-PSE,

stránke venovanej peniazom a témam, ktoré s nimi súvisia. Ide predovšetkým o pôžičky a poistenie. Táto stránka je písaná formou magazínu, ktorý prináša tie najčerstvejšie a najobjektívnejšie novinky zo sveta financií.
Redakciu magazínu Siemens-PSE tvorí tím ľudí, ktorí sa zaoberajú touto problematikou už dlhú dobu, pričom im záleží na informovanosti návštevníkov tejto webstránky v témach, ktoré sú tak dôležité a mnohokrát môžu ovplyvniť náš život na dlhé roky dopredu. Nie je nič horšie ako splácanie nesprávne vybraného úveru, hypotéky po mnohé roky, pričom stačilo mať v správnu chvíľu dostatok objektívnych informácií. Práve toto je náš cieľ na webe Siemens-PSE. V tíme autorov máme ľudí, ktorí majú taktiež akademické vzdelanie v oblasti financií, takže môžete od nás očakávať maximálne fundované odpovede.

Sme taktiež otvorení otázkam zo strany návštevníkov tejto stránky, ktoré nám môžete kedykoľvek zaslať cez podstránku „kontakt“. Prípadne nám zanechajte komentár pod ktorýmkoľvek článkom. Radi odpíšeme na každú otázku, prípadne vytvoríme nový článok k téme, ktorá by mohla byť prínosná aj pre ostatných návštevníkov finančného magazínu Siemens-PSE.

Dúfame, že sa Vám na našom webe bude páčiť a budete tu chodiť pravidelne a budete nás zdielať medzi svojimi známymi, keďže Vaša návšteva je pre nás to najdôležitejšie a najcennejšie.

Redakcia Siemen-PSE